Menu

Contact

Technische Commissie Marathonschaatsen

Voorzitter
Albert Bakker
06-54217422
a.bakker@knsbgroningen.nl  

Secretaris/Baancontactpersoon
Henk Pater
Berlageweg 11
9731 LN Groningen
050-5421605
h.pater@knsbgroningen.nl
    
Penningmeester
Peter Bamberg
​p.bamberg@knsbgroningen.nl  

Assistent secretaris/penningmeester
Tineke Weites
t.weites@knsbgroningen.nl
    
Coördinator jury
Els van Dijk
e.vandijk@knsbgroningen.nl
 
Systeembeheer/Website
Hilda Wartena
h.h.wartena@knsbgroningen.nl
    
Lid
Henk Hagedoorn
henkhgd@home.nl
0592-656596
 
Lid
Ruerd Kuipers
ruerdkuipers@home.nl
0592-272475


Ondersteuning Technische Commissie

Wedstrijdcommissie
Erik van Dijk
Hilda Wartena
Jeroen Reens
marathon@knsbgroningen.nl
 
Stuurgroep Marathon
Rudi Groenendal
Jannes Kadijk
Jakob Kuper
    
Trainers Baanploeg
Arjan Elferink
Jan Marten Verbree
 
Coördinator Baanploeg
Albert Bakker
a.bakker@knsbgroningen.nl
    
Coördinator natuurijs Groningen
Jo Maerman
06-15381403
natuurijsmarathon@knsbgroningen.nl
 
Assistent coördinator natuurijs Groningen
Jannes Kadijk
0595-528579 / 06-57693493
    
Coördinator natuurijs Drenthe
Theo Ebbinge
050-4092275
gtc.marathondrenthe@home.nl
 
Assistent coördinator natuurijs Drenthe
Arend Veenhof
0592-263609